Klubas „Sielos paguoda”

Žmonių su sielos negalia klubas ,,Sielos paguoda“ gyvena aktyvų gyvenimą nuo 1999 metų rudens. Klubo įkūrimo iniciatorė PSC direktorė Loreta Šiaudvytytė, pirmasis pirmininkas Steponas Kuzminskas, vėliau pasikeitė keli pirmininkai tai Petras Imbrasas, Vytautas Nausėda, Danutė Pietarienė. Organizacijoje yra 73 nariai, kurių amžius nuo 18 iki 80 metų. Čia renkasi žmonės, kurie dažnai jaučiasi vieniši, nesuprasti, palaužti dvasiškai. Bendraudami geriau pažįsta vieni kitus ir vienas kitam padeda.
Klube organizuojami įvairūs užsiėmimai: floristikos (sausų ir gyvų gėlių kompozicija, gėlės iš juostelių), siuvimo/dekupažo, rankdarbių, kompiuterinių įgūdžių, dainavimo ir sporto užsiėmimai. Susikūrusios dvi jaunimo grupės, kurios daugiau bendrauja tarpusavį. Organizuojamos ir rengiamos įvairios šventės.  Žmonės klube renkasi kiekvieną savaitės darbo dieną.
Klube prie kavos ir arbatos puodelio aptariamos susidariusios problemos, tėvų ir vaikų santykius, sveiką gyvenseną. Domimasi įstatymais ir naujovėmis Lietuvoje bei pasaulyje. Organizuojame išvykas į gamta.
Klubas ,,Sielos paguoda“ bendradarbiauja su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, esančiomis visoje Lietuvoje.
Klubo nariams noriai padeda ir pataria psichikos sveikatos centro gydytojai ir socialinės darbuotojos. Klubui vadovauja pirmininkas Vladas Janavičius ir klubo taryba.
Klubo aktyvas ieško rėmėjų kurie gali skirti 2%  gyventojų pajamų mokesčio.
Jeigu Jus sudomino mūsų klubo gyvenimas ir jo veikla, maloniai kviečiame apsilankyti.
Užimtumus pasirenkame pagal savo poreikius.

Mus rasite:

Šilutė, Liepų g. 16